Steam’de Haftanın En Çok Satanları: Türkiye Trendlerinden Çok Farklı

Steam’in haftalık olarak ve hem farklı bölgeler hem de globalde yayınladığı verileri oyuncu alışkanlıklarını gözler önüne seriyor. Gelin bu haftanın global çok satanlarına bir göz atalım.

2. Battle royale cephesinde ise Apex Legends fırtınası esiyor.

Takım bazlı oynanışının yanında hızlı mekanikleri ile dikkat çeken Apex Legends ülkemizde de ciddi bir oyuncu kitlesi tarafından takip ediliyor.

3. Henüz iki gün önce çıkış yapmış olan Darkest Dungeon II’de listenin üst sıralarına yerleşmeyi başardı.

İlk oyunu ile oyuncuların beğenisini toplamayı başarmış olan Darkest Dungeon bu kez ikinci oyunuyla karşımızda. Rogue lite unsurlar barındıran ve sıra tabanlı bir dövüş sistemine sahip oyun ilk haftasında kazandığı yeri ne kadar koruyacak gmreceğiz.

4. Steallaris’e ise indirim yaradı demek yanlış olmaz.

Bizi evrenin derinliklerine atan ve strateji türünü uzay teması ile en başarılı biçimde birleştiren oyunlardan olan Stellaris şu anda 340 TL’lik fiyatına aldığı yüzde 75’lik indirimle 85 TL’ye satılmakta.

5. Listenin yeni çıkanlarından biri de Voidtrain.

Hayli enteresan bir temaya sahip olan Voidtrain bizleri boyutlar arası seyahat edebilen bir trenin mürettebatı arasına koyuyor. Farklı boyutlarda farklı dünyalara seyahat edip farklı düşman ve tehlikelerle yüzleştiğimiz oyun 9 Mayıs tarihinde çıktı.

  • Darkest Dungeon: The Iron Crown

  • Stellaris: Galactic Paragons

  • Steam Deck

  • Forza Horizon 5

  • Age of Wonders

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir